LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Комплексний інтернет-маркетинг

21 століття період активного розвитку технологій. Технічна революція вплинула й на бізнес, більшість компаній вже мають власні інтернет сторінки, де успішно продають свої товари. Як показує статистика кількість продаж онлайн стрімко зростає і зайняти свою нішу в мережі просто необхідно.
Деякі інтернет-магазини за рівнем доходів значно випереджають реальні, а багато компаній орієнтуються на активну роботу в мережі, адже закупи в інтернеті – це зручно та вигідно для покупців, відповідно кількість бажаючих придбати товари онлайн стабільно зростає.
Комплексний інтернет-маркетинг – це добре продумана стратегія просування бренду в мережі з використанням усіх доступних інструментів. Комплексний інтернет-маркетинг включає в себе:

Комплексний інтернет-маркетинг проводиться в декілька етапів та розпочинається з визначення цілей маркетингової кампанії та створення стратегії, яка стане дорожньою картою в поетапному досягненні мети. Наступним кроком буде визначення потенційної аудиторії Вашого веб-ресурсу. Збір і аналіз контенту, який зацікавить потенційних клієнтів та збільшить потік цільового трафіку. Опісля розпочинається безпосередня робота з ресурсом, внесення необхідних коректив на сайт, зміна неунікального контенту, внесення поправок потрібних для SEO просування. За допомогою відповідних інструментів проводиться аналіз статистичних даних, які дозволяють оцінити поведінку користувачів, вплив маркетингової стратегії на рівень продаж, виявити необхідність внесення додаткових поправок. Паралельно відбувається аналіз доцільності просування бренду в соціальних мережах, складання відповідної стратегії, контент плану, їх реалізація. Контекстна та медійна реклама налаштовується таким чином, щоб привести на сайт якомога більше цільової аудиторії та не допустити зливання бюджету. В сукупності вищеописаний комплекс заходів приводить на сторінку значно більшу кількість відвідувачів, які здійснюють замовлення та покупки.

Комплексний інтернет-маркетинг має ряд переваг, адже в даному випадку просування бренду відбувається одночасно на всіх фронтах, відповідно отриманий результат буде значним.
Популяризація бренду в очах клієнтів, робота із негативом, створення позитивного іміджу компанії – можуть бути включені в проект стратегії інтернет-маркетингу. Економічне цільове використання коштів, реалізація поставлених завдань у відповідні терміни, висока ефективність – неповний перелік переваг, якими володіє комплексний інтернет-маркетинг. Стратегічний підхід дозволяє досягнути бажаного результату з максимальною ефективністю.

Використовуючи комплексний інтернет-маркетинг, можна організовувати реальні зустрічі з клієнтами, презентації продукту, лекції, семінари, що буде додатковим плюсом для формування репутації бренду.
Якщо бажаєте вести успішний бізнес в мережі Інтернет, то комплексний інтернет маркетинг найкращий спосіб досягнути очікуваних результатів в найкоротші терміни.

Обговорити проект

Розпочати просто, лише заповніть форму: