LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Контекстна реклама

Контекстна та банерна реклама

Ви щойно вийшли на ринок і потребуєте, щоб про Вас дізналися? Або вихід нового товару ще не набув розголошення, а Вам хочеться швидко це виправити? Для таких оперативних рішень як найкраще підходить констекстна, медійна та банерна реклама в Інтернеті. Для цього ми працюємо із системами Google Adwords та Яндекс Директ.

Для розміщення такого типу реклами в Інтернеті використовуються різноманітні способи, кожен з яких має свої особливості та використовується залежно від очікуваного результату замовника.

Цілі, для яких застосовується контекстна, медійна чи банерна Інтернет-реклама:

 Переваги такого виду реклами:

Звертаючись до нас, Ви отримаєте не просто налаштування звичайної рекламної кампанії в Інтернеті, ми пропонуємо одразу цілий комплекс інтернет-послуг та інструментів. Окрім того, ми успішно пройшли сертифікацію Google Adwords, щоб Ваші кампанії приносили максимальний ефект та прибуток.

Аби вигідно підібрати стратегію просування сайту в пошукових системах, яка підходить саме Вам, ми проводимо детальний аналіз та сегментування ринку, визначаємо пріоритетні шляхи розкрутки сайтів відповідно до їх тематик та запитів, на які вони орієнтуються.

Клієнтоорієнтованість – основний принцип нашої роботи у сфері Інтернет-маркетингу, це стосується як роботи з замовниками, так і з їхніми клієнтами. Саме тому, Ви можете бути певні, що обираючи у партнери студію веб-просування та оптимізації сайтів SEOOWL Львів – Ви отримаєте лише якісні послуги та результати, які виведуть Ваш бізнес на новий рівень.

Завантажити бриф на контекстну рекламу Ви можете тут.

Обговорити проект

Розпочати просто, лише заповніть форму: