LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Аудит та проектування сайту

Професійний SEO-аудит та проектування

Типовою помилкою у виведені та просуванні сайтів є відсутність SEO-проектування з самого початку їх створення. Це призводить до того, що нібито інформативні та якісні сайти опиняються дуже далеко на сторінках користувацького пошуку. Саме тому, студія веб-просування та оптимізації сайтів SEOOWL Львів пропонує Вам уникнути такого небажаного результату шляхом проведення грамотного SEO-проектування Вашого сайту.

Проектування включає:

 

За умов правильного проектування та виконання всіх поставлених завдань – Ви отримаєте сайт вже з готовою внутрішньою оптимізацією, що значно зекономить Ваші витрати стосовно його просування в пошукових системах.

Якщо ж сайт вже існує і Ви хочете виявити його сильні та слабкі сторони, проаналізувати його зручність та функціональність, а також визначити програму подальшого зростання його позицій у пошуковій видачі, для цього ми раді запропонувати Вам професійний SEO-аудит.

SEO-аудит складається з таких частин:

Кожна з цих частин містить у собі список детальних елементів, аналізуючи які, ми можемо прийняти рішення щодо коректної оптимізації сайту, визначити моменти, які потребують виправлення та покращити вже наявні показники.

Аудит та проектування сайту дають можливість постійно контролювати та об’єктивно оцінювати усі фактори, що стосуються просування сайту, його оптимізації та адміністрування. Тож, якщо Вам небайдужа доля Вашого сайту в Інтернет-просторі і Ви хочете отримувати максимум результату від нього – звертайтеся і ми допоможемо Вам побудувати індивідуальну проект-модель, або ж проведемо якісний аудит та виправимо помилки.

Бути першими з SEOOWL – це просто!

Обговорити проект

Розпочати просто, лише заповніть форму: