LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Часті запитання

Що таке SEO?
SEO ( англ. Search engine optimization, укр. пошукова оптимізація) є комплексом заходів, які впливають на взаємодію Інтернет сайту з пошуковими системами . Основною метою пошукової оптимізації є покращення видимості сайту в результатах видачі пошукових систем.
ЯК ПРАЦЮЄ ПОШУКОВА ОПТИМІЗАЦІЯ?
Пошукова оптимізація - це процес, який допомагає швидко знайти Ваш сайт у пошукових системах. Основні методи SEO – це нарощування кількості посилань на Ваш сайт і використання стратегічних ключових слів, відповідно до того, як шукають користувачі.
СКІЛЬКИ КОШТУЄ SEO?
Вартість SEO та її ціноутворення, звичайно, сильно відрізняється в залежності від потреб Вашої організації. Це може залежати від кількості Ваших конкурентів, ключових слів і загального стану Вашого сайту. Тому, якщо Ви одразу хочете почути ціну просування та пошукової оптимізації сайту, ми не зможемо дати відповідь на це питання. Нам потрібні вхідна інформація, і тільки провівши аналіз ми можемо озвучити ціну. Тому заповніть бриф на просування сайту, його Ви можете скачати тут, або надішліть нам повідомлення з необхідною інформацією і ми обов’язково відповімо на Ваше звернення щодо оптимізації та просування сайту у мережі Інтернет.
ДЛЯ ЧОГО МЕНІ ПОТРІБНО SEO?
SEO допоможе зміцнити Ваші позиції у всесвітній мережі Інтернет, виведе інформацію про Вашу компанію на новий рівень, що позитивно оцінять Ваші потенційні клієнти та партнери, а це, в свою чергу, допоможе збільшити відвідуваність Вашого ресурсу та, в результаті, збільшити продажі та доходи.
КОЛИ БУДУТЬ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОСУВАННЯ?
Як правило, перші результати оптимізації є після 1-2 місяців роботи. Сайт повинен завоювати авторитетність пошукових систем, наростити позитивні поведінкові фактори і трафік, що не відбувається швидко. За оптимальних обставин у нішах з середнім рівнем конкурентності час виходу на першу сторінку за релевантними запитами становить 6-12 місяців.
ЧИ МОЖЕТЕ ВИ ГАРАНТУВАТИ РЕЗУЛЬТАТ?
Ми гарантуємо якісне проведення робіт, збільшення видимості Вашого сайту у пошукових системах, ріст трафіку та позицій. Ми гарантуємо постійну підтримку та консультації в продовж тривалості проекту та боремося за вихід Вашого сайту у ТОП видачі. Але ми НЕ гарантуємо «вихід в ТОП-3 за 2 місяці», оскільки лише опосередковано впливаємо на пошукові системи. Та якщо сайт буде правильно оптимізованим, зручним та корисним користувачам ,саме над чим ми і працюємо – чи варто боятись поразки?
Що таке SMM?
SMM (англійською social media marketing, українською маркетинг у соціальних мережах) - це використання соціальних медіа та Інтернет-сторінок для просування послуги чи товару. Більшість соціальних мереж мають власні інтегровані інструменти для аналізу перебігу кампанії, її прогресу та успішності.
Фірми можуть направляти SMM-кампанії як на теперішніх та потенційних клієнтів, так і на журналістів, блоґерів, існуючих та потенційних співробітників, та загалом на суспільство. SMM використовують як приватні компанії , так і неприбуткові чи урядові організації.
Детальніше ознайомитись з SMM та замовити SMM ви можете у рубриці Послуги-SMM.
Що таке Google Adwords?
Google AdWords – це сервіс онлайн реклами від компанії Google, в якому рекламодавець платить, щоб показати Інтернет - користувачу короткий рекламний текст, який базується на пошукових запитах попередньо заданих рекламодавцем.
AdWords пропонує такі види реклами: оплата за клік (PPC), оплата за конверсію(CPA), оплата за тисячу (CPM), текстова та банерна реклама для веб-сторінок, та ретарґетинґ (retargeting).

Наші фахівці з GoogleAdWords налаштують Вашу GoogleAdWords кампанію професійно та з максимальною віддачею. Інформація та замовлення тут.

Що таке PPC?
PPC - розшифровується з англійської мови як pay per click, тобто плати за клік (натиск). Рекламодавець розміщує свою рекламу в мережі Інтернет та сплачує власникам ресурсу, де розміщена реклама за клік на рекламне оголошення.
Такі системи контекстної реклами як, наприклад,GoogleAdwords використовують такий метод.

 

Обговорити проект

Розпочати просто, лише заповніть форму: