LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Про фірму

Ми – молода, креативна команда ІТ-спеціалістів, яка створена для просування та розкрутки сайтів в Інтернет-мережах.

Студія SEOOWL спеціалізується на оптимізації сайтів в пошукових системах, веденні контекстної реклами, SMM та розробці сайтів. Велику увагу ми приділяємо роботі з місцевими підприємствами та пропонуємо нашим клієнтам найвигідніші умови в просуванні малого та середнього бізнесу.

Саме поняття SEO-студії є радикально новим та перспективним на ринку ІТ-послуг. Адже, основою нашої роботи з клієнтами є те, що ми не пропонуємо окремі послуги,а займаємось розвитком компаній та брендів, використовуючи повний спектр інтернет-маркетингових можливостей. Це дає нам змогу отримувати стабільні та ефективні результати у нашій роботі. Серед наших послуг внутрішня та зовнішня seo-оптимізація сайтів, фаховий аудит та seo-проектування, розробка сайтів, контекстна та банерна реклама, контент-адміністрування, ведення кампаній у соцмережах.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте не просто виконавця завдань, який отримує кошти за певні виконані моменти – відтепер з Вами постійний порадник та партнер у всіх питаннях, що стосуються маркетингової стратегії Вашого підприємства в Інтернеті. Ми успішно розвиваємось та постійно вдосконалюємо наші навички і вміння, адже для максимальної ефективності та продуктивності у такій динамічній сфері як інформаційні технології – бути в тренді та слідкувати за новинами – це основа успіху. Такий підхід до роботи дозволяє нам надавати клієнтам лише якісні послуги та сприяти їхньому розвитку та покращенню позицій на ринку.

 

Успіх Вашого бізнесу – це найкращий подарунок для нас!
І ми зробимо все, щоб його отримати.

 


Наші цінності

Відповідальність

Порядність

Професіоналізм

Пунктуальність

 

Наші переваги

Оптимальні ціни

Реальні результати та терміни

Фахові консультації та підтримка

Досвід та професіоналізм

Наші досягнення

Ми створюємо успішні проекти

Працюємо на міжнародному рівні

Сертифіковані спеціалісти

Нас рекомендують іншим