LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

SEO (search engine optimization)

Всі підприємці, звісно ж, знають, що мало лише створювати щось унікальне, потрібно ще й грамотно це рекламувати, аби отримувати бажаний прибуток та результат. Для того аби реалізовувати свої послуги чи товари в Інтернеті, слід не лише розробити, а й просувати сайт в пошукових системах.

Створення сайту є початковим та одним з ключових завдань Вашої рекламної кампанії, проте далеко не всі сайти, які мандрують теренами Інтернет-мереж є правильно оптимізованими і потрапити на них є іноді надзвичайно складно. Тоді, яка користь з такого сайту? Адже Ваші потенційні клієнти просто не доберуться до нього, обравши той варіант, який знайшовся швидше.

Саме для уникнення таких проблем створена SEO-оптимізація – система інструментів, яка дозволяє Вашому сайту з’являтися на верхніх щаблях пошуку, згідно релевантним до нього запитам. Спеціалісти SEOOWL займаються фаховою оптимізацією сайтів та приносять значний результат у розширення кола клієнтів та конверсій Вашої компанії шляхом підвищення позицій її сайту у мережі Інтернет.

Кожен новий проект для нас – це абсолютна унікальна розробка SEO-стратегії з урахуванням усіх особливостей та побажань клієнта. Для місцевого бізнесу ми пропонуємо індивідуальний варіант Local SEO – підвищення позицій сайту в регіональній видачі, що є ідеальним для підприємств, які орієнтуються на локального споживача.

Як ми працюємо?

  1. Отримуємо від Вас заповнений бриф із бажаними ключовими запитами, регіоном просування та власне сайтом;
  2. Проводимо технічний та контент-аудит сайту;
  3. Перевіряємо конкурентоспроможність та розраховуємо бюджет;
  4. Проводимо внутрішню оптимізацію відповідно до кожної посадкової сторінки;
  5. Нарощуємо зовнішній профіль посилань на Ваш сайт;
  6. Постійно проводимо моніторинг позицій сайту у пошукових системах;
  7. Коригуємо стратегію залежно від прямих та опосередкованих факторів, які впливають на пошукову видачу;
  8. Аналізуємо трафік та поведінку клієнтів на сайті;
  9. Покращуємо його зручність та конверсійність.

Для Вас на протязі всього ведення проекту ми знаходимось у повному доступі та завжди проводимо необхідні безкоштовні консультації для наших клієнтів. Поруч із класичною SEO-оптимізацією у нас Ви завжди можете замовити професійний аудит сайту, контент-адміністрування чи контекстну рекламу в мережі Інтернет.

Одразу ж зазначимо, що працюємо ми довго і плідно, і не пропонуємо нашим клієнтам швидких результатів задарма.

Якщо Ви прагнете стабільного розвитку бізнесу, гармонійного функціонування Вашого сайту з Інтернет-системами і так само, як і ми, скептично ставитесь до пустослівних обіцянок і короткострокових успіхів – студія веб-просування та оптимізації сайтів SEOOWL до Ваших послуг!

Завантажити бриф на оптимізацію сайту Ви можете тут.

Обговорити проект

Розпочати просто, лише заповніть форму: