LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Блог

01 August

Для чого потрібна SEO-оптимізація?

Для чого потрібна SEO-оптимізація?

 

Що таке SEO-оптимізація сайтів? Для чого взагалі потрібне SEO? Таким питанням задається кожен, кому потрібно просувати свій сайт у пошукових системах для того, щоб залучати нових клієнтів, підписників блогу чи просто потужно рекламувати свої послуги чи товари у мережі Інтернет. Бо ж, погодьтеся, немає сенсу мати навіть найкращим чином розроблений сайт, на якому зовсім відсутні відвідувачі. Для того аби не стикатись з такими проблемами і існує SEO-оптимізація.

 

Отже, розглянемо детальніше.

SEO (з англ. search engine optimization) – це комплекс заходів, які спрямовані на підвищення позицій сайту в пошукових системах за відповідними запитами для загального просування сайту в мережі.

Процес SEO-оптимізації містить в собі 2 основні частини, елементи яких, дозволяють провести якісний аудит та аналіз сайту і визначити стратегію просування — це внутрішня та зовнішня оптимізація сайту.

Внутрішня оптимізація складається з:

. технічної оптимізації (оптимізація індексації сайту, перевірка на наявність дублювання сторінок, коригування швидкості завантаження тощо)

. розробки чи корекції структури сайту

. оптимізації url-адрес

. оптимізації контенту

 

До складових зовнішньої оптимізації відносять:

-реєстрацію в самостійних каталогах

-реєстрацію в каталогах пошукових систем

-обмін посиланнями

-активність у соцмережах

-прес-релізи

-створення і ведення блогів

Користуючись таким переліком ми можемо провадити оптимізацію сайту під певні пошукові запити. Для підкріплення ефекту SEO часом використовують контекстну та банерну рекламу в Інтернеті, яка значно впливає на впізнаваність бренду, проте не є важливим фактором у пошуковій видачі.

Тому, аби надавати потенційним споживачам послуги чи товари саме Вашого підприємства, вони мають спочатку на них натрапити. У світлі сьогоденних технологій саме через Інтернет люди купують речі, замовляють послуги, читають новини, тощо. Тож чому б Вам з Вашим сайтом не потрапити на першу сторінку пошукової видачі Google (іншими словами, вивести сайт в ТОП) та надавати клієнтам компетенту інформацію та якісні пропозиції?

Думаємо, було б досить непогано, адже від цього виграєте і Ви, і клієнти.

Що отримаєте Ви після проведення SEO-оптимізації?

  • збільшення кількість відвідувачів сайту
  • підвищення впізнаваності бренду
  • ріст конверсій (продажів) з сайту та загалом
  • підвищення авторитетності компанії
  • потужний канал Інтернет-реклами

І, звичайно ж, збільшення доходу і прибутку відповідно.

 

Що отримають Ваші клієнти?

  • релевантну запиту інформацію
  • якісний перелік послуг чи товарів, які вони шукають
  • можливість здійснити зручну покупку чи замовлення, або ж зконтактувати з Вами не виходячи з дому
  • задоволеність наявністю переліченими вище можливостями.

Отже, якщо Вам не байдужа доля Вашого підприємства та його розвитку, а також Ви дбаєте про своїх клієнтів — наші послуги студії з веб-просування та оптимізації сайтів SEOOWL Львів просто створені для Вас. Звертайтеся!

 

Читайте також: