LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Блог

12 July

Реклама в Facebook Messenger

Реклама в Facebook Messenger

Компанія Facebook має плани показувати рекламу також в своєму додатку Messenger.
За інформацією з Facebook у них закінчується місце для розміщення реклами, і компанія переживає за зменшення обороту, отже в майбутньому також в додатку Messenger має з’явитись реклама. Відповідні тести в Австралії та Тайланді показали себе як «багатообіцяючі». Таким чином фірма хоче ще більше наростити свою частку у цифровій рекламі. За даними facebook , додатком Messenger (месенджер) користується більше ніж 1,2 мільярди людей по всьому світу.

Фінансовий директор David Wehner очікує цього року «значне» зменшення обороту, власне через відсутність додаткового місця для реклами. В телефонній конференції з аналітиками він повідомив, що витрати цього року у порівнянні з минулим зростуть від 40% до 50% , це пов’язано з інвестицією facebook у центри обробки даних, дослідження та інші області.

Реклама є основим джерелом доходу для концерну facebook. Набільший дохід приносять користувачі, які використовують фейсбук через смартфон або планшет. До концерну фейсбук належать також соціальна мережа Instagram, яка зараз стрімко розвивається, WhatsApp, а також стартап Oculus, який розробив окуляри віртуальної реальності Rift.

Одночасно представники мережі запевняють, що реклама буде оптимізована під інтереси користувачів. Наскільки ця інформація відповідатиме дійсності побачимо вже вкінці місяця – саме тоді має з’явитись реклама в Месенджері.

Наша студія, що спеціалізується на інтернет-маркетингу, зокрема просуванні сайтів в пошукових системах (SEO) та розкрутці сайтів в соціальних мережах (SMM)
запропонує вам чітку та зрозумілу стратегію просування Вашого бізнесу в мережі Інтернет.

Будьте кращими разом із SEOOWL!

Читайте також: