LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Блог

16 November

Самостійне просування сайтів в пошукових системах

Самостійне просування сайтів в пошукових системах

Інтернет пістрявіє статтями про самостійне просування сайту. “Просування сайту безкоштовно” - кажуть нам, “Виведення сайту в топ за 1 день”, “Як просунути сайт самостійно”, бачили таке, правда ж? Ми теж.

Тому сьогодні поговоримо про це наболіле самостійне просування сайтів в пошукових системах, яке не дає спати кожному початківцю і навіть стабільному бізнесменові.

Платити зайві кровно зароблені кошти не хоче ніхто. Ні той, хто має їх в достатку, ані, тим паче, той, хто значно обмежений в бюджеті.

Слово “безкоштовно” настирливо впадає в око і хоч не хоч звертаєш увагу на подібні оголошення.

Відразу скажемо: самостійне просування сайтів можливе. Так, можливе.

Методи просування сайтів.

Знаємо уже, що мало просто виготовляти унікальний продукт. Без успішного просування в інтернеті про нього, швидше за все, ніхто не дізнається без застосування комплексу заходів. Проте, як відомо, не все те добре, що зверху лежить.

Серед методів просування сайтів розрізняють:

- Білі;

- Сірі;

- Чорні.

Білі методи просування сайту є легальними. Вони включають в себе постійну роботу над Вашим сайтом. Дарма і говорити, що не можливо просто створити сайт і підняти його в топ - без постійної підтримки він довго там не протримається.

- наповнення сайту унікальним контентом і постійне його оновлення;

- покупка контекстної реклами ;

- розміщення статей на авторитетних сайтах із посиланням на Ваш ресурс;

- внесення сайту в каталоги;

- створення власної розсилки

Всі ці методи і способи просування сайту є легальними. Але на жаль використання білих методів веде до більшої витрати часу і грошового вкладення, це обгрунтовується трудомісткістю цього процесу.

Але не всі, на жаль, готові присвячувати своїй справі багато ресурсів. Саме тому, у пошуках швидкої слави користувачі користуються не зовсім вірними методами.

Сірі методи просування є не зовсім легальними і разом із їх використання виникає ризик буди забаненими пошуковою системою.

До них відносяться:

- автоматичні сервіси здійснення обміну статтями;

- нетематичні статті;

- закупівля місць для статей;

- надто часте вживання тегів, що можуть впливати на ранжування в пошуковій системі.

І, насамкінець, чорні методи просування сайтів. Відразу попередимо, що їх використання є нелегальним, та й ефект зберігається недовго.

- Спам пошуковий. Відсутність ключів - погано. Завелика кількість ключів - дуже погано.

- Спам звичайний. Безладне відправляння листів за допомогою автоматичних програм приведе, звісно, до збільшення відвідуваності, але ненадовго. В окремих країнах це розцінюється як злочин.

- Використання невидимого для ока тексту;

- Видача різних запитів для користувачів і пошукової системи.

- Використання сервісів автоматичного обміну лінками;

- Редирект;

Варто також і замислитись наскільки потрібне Вам не цілеспрямоване відвідування. Скажімо, сайт із відвідуваністю 50 людей робить в середньому дві продажі. Піднявши відвідуваність нечесним способом ми отримуємо більше людей, які не бажаючи цього перейшли на сайт, піднявши цифру відвідуваності в сотні разів, але продажі залишаються і далі всього дві.

І одночасно якщо відвідувачі будуть свідомо переходити на сайт, навіть невелика їх кількість зможе підняти продажі і у Вас уже буде, уявімо, 20 продажів зі 100 відвідувань і пошукова система залишиться тільки задоволеною від цього. Чи ж не чудово?

Іншими словами, коли користувачі потрапляють на сайт обманним шляхом пошукова система дуже швидко про це дізнається, адже чорні методи просування за своєю суттю грубі не помітити їх важко. Результати не заставлять себе довго чекати: сайт потрапляє в бан і до нього застосовуються численні санкції. А воно нам треба?

Розкрутка сайту безкоштовно.

Не зупинятимемось на перевагах самостійного просування сайту, вони очевидні. Та не все так прозаїчно.

Найефективніші методи розкрутки вимагають не лише постійного вдосконалення і слідкування за оновленнями, але і бюджету. Безкоштовні методи просування є далеко не найефективнішими, проте вони існують:

- просування сайту в соціальних мережах, на тематичних сайтах, створення акаунтів, тематичних груп;

- внутрішня оптимізація ресурсу, що включає відповідний дизайн;

- якісний унікальний (!) контент,;

- обмін посиланнями із тематичними сайтами;

- спілкування на відповідних форумах.

Лише постійною працею, наповненням унікальним контентом та поширенням інформації про сайт можна добитись його поступової популяризації. На це, звісно потрібен час. Інколи - багато часу.

Послуги просування сайту.

Для полегшення життя підприємцям існують seo-агентства, які володіють майстерністю просувати сайти, використовуючи повний спектр ефективних і, головне легальних заходів.

Грамотна розкрутка сайту приводить до стійкого результату. Основним плюсом існування таких агенцій є те, що від Вас не потрібно фактично ніяких зусиль. Спеціалісти самі підбирають комплекс заходів, який буде впливати на сайт найкращим чином.

Ваш сайт отримує необхідний рівень відвідувачів, він просувається по рейтингу навіть із висококонкурентними запитами. Зазвичай це можуть зробити лише професіонали.

Тому SEOOWL вважає, що у нелегкій справі просування варто довіряти тим, хто не витрачає час на пусті обіцянки і не псує репутацію Вашого сайту ненадійними методами рівно так само як і не годує Вас безкоштовним сиром погано продуманої мишоловки.

Якщо Ви налаштовані на плідну працю і готові удосконалюватись - робіть це разом з нами, адже у SEOOWL завжди є розумні рішення для Вашого бізнесу!

Читайте також: