LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Блог

18 March

SEOOWL на конференції SEMPRO 2016

SEOOWL на конференції SEMPRO 2016

17 березня відбулась одна з найбільш визначних SEO-подій року в Україні - SEMPRO 2016.

Такий захід не зміг залишити нас байдужими, тож представники команди SEOOWL вирушили на власні очі подивитись, як проходить грандіозне дійство інтернет-маркетингової індустрії, яке за попередніми даними мало б зібрати понад 500 SEO-cпеціалістів України та закордону.

 

Мусимо визнати, що ажіотаж, який передував події - був цілком виправданим, за що окрема подяка організаторам - Trionika, які змогли провести захід на найвищому рівні, починаючи від технічної складової та закінчуючи чітким регламентом (що часто стає проблемою конференцій).

 

Особлива заслуга, звісно, належить спікерам - справжі SEO-експерти ділились зі слухачами власними дослідженнями та авторськими техніками, найбільш ефективними методиками та проведеними експериментами - без перебільшень такий досвід стане вагомим у роботі кожного спеціаліста, що був присутнім на SEMPRO.

 

Всесвітньо відомі Linkdex та Similar Web, провідні експерти галузі - SeoProfy, Promodo, Semrush, Дмитро Шахов та Сергій Кокшаров, Дмитро Іванов та Олександра Тачалова - це далеко не весь перелік осіб, що розділили з відвідувачами конференції власні надбання та розробки.

 

Без сумнівів SEMPRO - „must visit“ - подія для усіх спеціалістів, які прагнуть бути в тренді останніх новин SEO та інтернет-маркетингу та пропонувати своїм клієнтам нові, цікаві, а головне, ефективні рішення.

 

Ми ж у свою чергу ще раз дякуємо SEMPRO 2016 та продовжуємо розвиватись з вами і для вас.

 

Дякуємо, що Ви з SEOOWL!

Читайте також: