LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Блог

05 November

Візуалізація даних в SEO: Що? Чому? Навіщо?

Візуалізація даних в SEO: Що? Чому? Навіщо?

Візуалізація, інфографіка - часто чуємо ці терміни і навіть розуміємо, що вони означають і як можуть використовуватись, та, чомусь, у багатьох вони досі сидять на лаві запасних. От і даремно.

 

Відомо, що візуальна інформація сприймається в рази легше і швидше ніж текстова. Нічого дивного, адже люди запам’ятовують всього-лише 20 % від того, що вони читають. І це ще в кращому випадку.

І зовсім інша ситуація із візуальним сприйняттям, яке засвоюється аж на 84 %, тому дивно було б цим не скористатись.

Пригадаймо лишень наскільки нудними виглядають довжелезні, нічим не розбавлені тексти, що більше нагадують сумний монолог автора , який навіть не сподівається знайти відгук в аудиторії.

 

Інформація заслуговує того, щоб бути сприйнятою, і нехай вже пробачить нам Сократ, але: покажи, щоб я тебе почув.

 

 

Ще кілька маленьких аргументів:

 

- Інфографіка краще запам’ятовується.

Ви ніколи не замислювались, чому ми дивимось ТВ? Колір, ритм, контраст - речі, які допоможуть запам’ятати Ваше посилання: вони легко сприймаються і так само легко карбуються в пам’яті.

 

 

- Інфографіка виглядає привабливіше.

Грамотна інфографіка викликає цікавість, пробуджує емоції і заставляє ознайомлюватись із інформацією.

 

- Інфографіку простіше класифікувати.

З її допомогою стає зовсім просто донести факти, які інколи важко пояснити. За допомогою візуального ряду інформація сприймається краще

 

- Графікою діляться. Графіка - це не просто картинки. Графіка - це спосіб передачі інформації і якщо розумно з нею попрацювати, то згодом вона почне працювати на Вас. Цікавою інфографікою діляться на сайтах, у соціальних мережах, блогах, що тільки сприяє впізнаваності Вашого бренду і підтримує SEO. І це безкоштовно.

 

 

Як?

- Просто, - скаже SEOOWL.

Існує просто незліченна кількість інструментів, проте ми вибрали лиш декілька з них, які, на нашу думку допоможуть Вам втілити Ваші задуми.

 

Microsoft Excel. Звісно, що без нього річ не піде. Exel має в своєму арсеналі величезну кількість засобів для аналізу даних: діаграми, графіки, лінії, стовпці, бульбашки...
Бульбашки?

Еге ж.

Бульбашкова діаграма - козир Excel, який не знайти в інших інструментах побудови діаграм.

Excel об’єднує вміст окремих блоків в єдину строку, підраховує кількість комірок всередині діапазону, повертає задану кількість знаків, перетворює першу літеру кожного слова в прописну, трансформує вміст строки, видаляє пробіли, визначає текстову довжину комірки і ще багато чудових речей.

 

Google Fusion Tables.

Експериментальний додаток GoogleDrive. Дозволяє об’єднати два типи даних для створення візуалізації, а також об’єднувати їх з тими, які вже є в інтернеті. Проте зберегти зображення все ще не можна через що доводиться використовувати звичайний скріншот.

 

Google Charts.

Простий засіб для створення діаграм із можливістю швидко додати їх на веб сторінку.

 

Datawrapper пропонує безліч варіантів для створення графіків. Їх можна зберігати як зображення, проте ця функція не безкоштовна. Вартує це 12 євро на місяць.

Отже. Візуалізація даних вкрай важлива. Вона приваблює набагато більше уваги ніж звичайний текст і варто не забувати про повний спектр переваг, яких ми можемо досягнути завдяки такому простому інструментові.

 

Будьте креативними разом з SEOOWL!

Читайте також: