LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Блог

09 September

Все, що Вам потрібно знати про лінкбілдинг: ТОП хаків

Все, що Вам потрібно знати про лінкбілдинг: ТОП хаків

Незважаючи на всі суперечки, нарощування органічних лінків – був та залишається одним із найефективніших методів просування. Проте, із часом та розвитком пошукової системи, методи для лінбілдингу (від англ. – link building) , а саме так називається цей процес, вимагають від лінбілдерів та власників сайту креативності та все нових та нових підходів до цього процесу.

Ведення блогу – один із найбільш ефективних методів отримання зовнішніх посилань і ті щасливці, які вже його ведуть можуть спостерігати до 97% збільшення органічних посилань для свого сайту.

Проте, ми певні, що Ви про це вже знаєте і перечитувати ту ж саму інформацію у черговий раз Вам точно не хочеться. Тому давайте розглянемо цікавіші та більш ефективні методи нарощування зовнішніх посилань: хаків для лінкбілдингу:

 

Створeння цінних ресурсів.
По-справжньому цінним ресурсом для користувачів зможе виступити не просте повторювання давно відомих істин, які, ще і повторюються на кожному більш-менш тематичному сайті. Пишіть про те, що турбує Ваших потенційних користувачів, допоможіть їм вирішити проблеми, обговорюйте актуальні питання та не бійтесь висловлюватись у своїй професійній галузі.

Корисний ресурс – це не просто регулярний постинг 1500та символів. Якісний блог дозволяє глибоко зануритись в тему, поєднуючи різні теми, створює унікальний контент, аналогів якому в мережі немає.

У створенні по-справжньому якісного контенту, Вам знадобляться:

 

  • Marketing Resource Library від HubSpot
  • Definitive Guide to LinkBuilding
  • Advanced Guide to Content Marketing

Генерування лінків із відгуків.
Якщо Ви виробляєте важливий продукт, надаєте послуги чи управляєте компанією на кшталт Saas, то навіть не знаючи цього володієте величезними можливостями для використання відгуків.

Великі компанії, які займаються просуванням мвого продукту зазвичай співпрацюють із одним чи більше блогерами, які роблять огляди їхньої продукції.

Часто такий контент отримує значний трафік, який просто так упустити було б зовсім нерозумно.

Небагато часу, потраченого на пошуки відповідних блогерів у мережі швидко виправдають себе. Звертайтесь до відомих блогерів у Вашому місті за професійною порадою та продемонструйте, що їхня думка важлива для Вас. Пропонуйте Вашу продукцію безкоштовно та, можливо саме вона знайде своє місце у черговому відео чи пості.

 

Беклінки конкурентів.
Інструментів щоб спостерігати за активністю Ваших конкурентів та дізнатись звідки беруть лінки вони є більше ніж достатньо. Знадобиться лиш трохи часу і Ви знайдете ресурси, де зможете розмістити лінк на Ваш сайт.

Після того як джерела посилань будуть визначені, Ви можете звернутись до них щоб отримати зворотне посилання, швидше за все, що Ваші конкуренти врахували далеко не всі із них. А це – корисні інструменти, які пригодяться Вам для аналізу лінків:

  • Open Link Profiler
  • Backlink Watch
  • Ahrefs

Контролюйте биті лінки.
Одним із найпростіших способів здобути зворотне посилання із впливового сайту є допомога його власникові із битими лінками. Знайти їх Ви зможете завдяки Broken Link Checker. Повідомте власникові сайту про їх наявність та запропонуйте на його місце розмістити один із Ваших ресурсів чи постів в блозі.

 

Вимагайте лінки там, де вони мають бути.
Знайдіть хвилинку та ретельно перевірте всі згадки про Ваш бренд та сайт. Завжди є ймовірність, що лінк там не вказаний. Якщо такі ресурси виявлені не соромтесь написати авторові та попросити вказати лінк.

 

Створюйте сповіщення про Ваш сайт та бренд.
Продовжуючи думку, ми хочемо порадити створити сповіщення про Ваш сайт та бренд. Таким чином Ви завжди зможете відслідкувати всі згадки та швидко зреагувати. Ми рекомендуємо використовувати Buzzsumo чи Mention для якісного моніторингу Вашого бренду онлайн.

Проте і Google Alerts може працювати не гірше.

Використовуйте Haro.
Непоганим способом наростити лінки на Ваш сайт є використання Help a Reporter . Суть цього ресурсу проста: відразу після реєстрації Ви отримуєте сповіщення про те, яку інформацію шукають користувачі. Таким чином Ви можете виступити у якості експерта у своїй галузі, допомагаючи у пошуку необхідної інформації. Це – безпомилковий спосіб отримати лінк на сайт.

Відстеження новин і отримання посилань.
Ні, ми говоримо не про новинні сайти прес-релізів. Йдеться про реальні, трастові новинні сайти.

 

Публікацію з таких сайтів важко отримати. Редактори отримують величезну кількість шаблонних текстів кожен день. Проблема в тому, що 95% цих запитів не релевантні виданню по тематиці.

 

Замість грубого "втюхування" інформації про ваш бізнес журналісту, спробуйте адаптувати вашу інформацію до тематики видання.

 

 

Нарощування органічних лінків неможливе без докладання зусиль, тому будьте готові попрацювати над створенням якісних посилань Поєднання цих методів із грамотною тактикою досить швидко приведе Вас до результату.

Шукайте, створюйте та використовуйте ефективні методи просування разом із SEOOWL!

Читайте також: