LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Блог

09 June

Встигнути все: 17 додатків, разом із якими життя стане простішим

Встигнути все: 17 додатків, разом із якими життя стане простішим

Не знаємо як у вас, а у нас із продуктивністю інколи бувають проблеми. Здавалось би прості речі стають нестерпно важкими, а час непомітно втрачається, лиш наближаючи дедлайни. Тому, ми з командою встигли скласти цілий список корисних додатків, які організовують нас та тримають в тонусі, дозволяючи максимально ефективно управляти власним часом. І ми навіть готові поділитись ними з вами!

Freedom

Перевірити електронну пошту, новини у соціальних мережах, затвітити враження від останніх подій та зазирнути у стрічку оновлень улюбленого сайту – знайома ситуація? Freedom – додаток, який дозволяє заблокувати доступ до інтернету на певний період. Зручний тим, що його можна використовувати на різних пристроях: смартфон, планшет, ноутбук чи стаціонарний комп’ютер. Обмеження тут можна вводити до 6 годин.
Завдяки Freedom дуже зручно виробити корисну звичку працювати без інтернету. Ну або без відволікання на нього :)

Newsfeed Eradicator
Додаток, який дозволяє коригувати стрічку новин у Фейсбук та замінювати новини на надихаючі цитати. Так, фоторафій Вашого однокласника на відпочинку у Вашому житті стане менше, а міркувань Наполеона Бонапарта чи Дарвіна збільшиться.
Мабуть, у цю тему не варто надто заглиблюватись, проте, здається, рівень задоволення життям у користувачів разом із цим інструментом стає вищим, а продуктивність покращується, адже Newsfeed Eradicator дозволяє не відволікатись на не завжди корисні новини із соціальної мережі.
Hemingway App
Додаток із символічною назвою Hemingway App являє собою персональний текстовий редактор. Із його допомогою можливо відредагувати фактично будь-який текст та перевірити Ваші тексти на помилки. Hemingway – чудовий засіб для блогерів, копірайтерів та будь-яких інших писак, які в силу своєї професії не завжди можуть помітити дрібні помилки. Він допомагає виправити граматичні помилки, підбере альтернативні варіанти висловлювань та навіть перевірить текст на читабельність. Чудово, чи не так?
Papier
У Вас бувало таке, що якась блискуча ідея приходить рівно на середині важливої роботи. Відволікатись на те щоб розповісти про неї комусь чи довго шукати ручку і блокнот щоб записати не завжди хочеться. Тут і стає у пригоді Papier. Для того щоб запустити розширення достатньо відкрити нову вкладку звичною комбінацію клавіш ctrl+T (command+T для Mac) та записати завдання чи думку, не відволікаючись від роботи. Papier зберігає все, що записується та дозволяє повернутись до цієї думки у зручний момент.
Pocket
Якщо наприкінці дня Ваш браузер виглядає як десятки відкритих вкладок, то Pocket – це саме те, що Вам потрібно.
Це зручне розширення, яке дозволяє зберігати цікаві статті чи інший контент та повернутися до нього у зручний час, скажімо, стоячи у корку.
Lastpass
У Вас бували ситуації, коли Ви зовсім забували паролі до пошти, соціальної мережі чи іншого важливого для Вас ресурсу? Можливо, це залежить від людини, проте часто паролі до різних ресурсів можуть значно відрізнятись і забуваються вони, традиційно, у найменш придатний для цього момент.
Lastpass зберігає паролі та автоматично відтворює їх при наступному залогіненні. Все, що потрібно – це завантажити програму на комп’ютер та дозволити програмі зберігати пароль до Ваших інструментів та акаунтів.
Wunderlist
Органайзер, який дозволить не тримати все лишень у своїй голові. Wunderlist дає можливість створювати списки справ та правильно їх розсортовувати. Тому, усі Ваші завдання більше не лежать одним довжелезним списком у блокноті, а зручно розміщуються у браузері.
f.lux
Розширення, яке дбає про Ваші очі. Якщо Ви працюєте на роботі, де доводиться працювати за комп’ютером протягом тривалого періоду (як більшість з нас), то швидше за все, Вам не з чуток відомо, що таке втомлені очі, які з часом приводять до головного болю, подразнення та зниження працездатності.
f.lux – додаток, який регулює яскравість екрану в залежності від часу доби та допомагає налаштуватись на потрібний лад.
Audible
Додаток для прослуховування аудіо-книг. Так, звичайно, існують і інші додатки, які на цьому спеціалізуються. Проте, любов до Audible пояснити легко: це продукція Amazon, що володіє однією із найбільших доступних аудіо-бібліотек.
Audible робить час очікування в черзі, корку чи дорозі в транспорті продуктивнішим та цікавішим. Додаток дозволяє також налаштувати швидкість прослуховування, яка 1,5-2 швидкості, на яких книги прослуховуються у кілька разів швидше.
One Big Thing
Як характеризують цей додаток розробники: One Big Thing допоможе зосередитись на тому, що дійносно має значення. Якщо коротко, то One Thing дозволяє на щоденній основі вибудувати для Вас стратегію роботи протягом дня. Виглядає це так: Ви обираєте одну важливу справу та декілька менших, які плануєте виконати, а One Thing допомає про це не забути.

Mint.Com
Додаток, який знає, скільки у Вас грошей. Жарт звичайно, проте, Mint і справді використовується для аналізу Вашого бюджету. Mint допомагає впорядковувати Ваші кошти: дадоток швидко візуалізує витрати, дохід та аналіз бюджету протягом всього місяця.
Це своєрідний особистий фінансовий консультант, до якого можливо безпечно підключити банківську інформацію для повного контролю над витратами, які програма подає у вигляді діаграм.
Mailbox
Одна із найбільш недосяжних цілей – перевіряти поштову скриньку двічі на день. Звичайно, що за деяких умов це зробити важко, проте окремі листи із легкістю можна відкласти.
Mailbox допомагає категоризувати всі Ваші листи та визначити їхню пріоритетність щоб точно знати, що можна відкласти на потім.
Calendly
Ще один персональний органайзер. Однією із проблем зайнятих людей є визначення часу зустрічі, на що непомітно можливо витратити аж непристойно велику кількість часу. Calenly – чудовий додаток-розклад, що інтегрується у Ваш Гугл-календар, тому все, що Вам потрібно зробити – це відправити Вашому співрозмовникові лінк на Calendly та швидко вибрати час, який буде зручним для обох сторін. Зручний для спілкування студентів та викладачів.
IFTTT –корисний сервіс для синхронізації даних на найпопулярніших ресурсах. Назва розшифровується просто: IF THIS THEN THAT, а працює ще простіше. Достатньо вибрати за яким хочемо спостерігати та сервіс на якому він повинен відобразитися.
На практиці це виглядає так: відмічені зірочками статті в Google Reader відправляються вам на пошту, або ж всі поштові вкладення зберігаються на Dropbox. Зручно, еге ж?
Pomodoro
Попри кумедну назву, додаток має серйозне покликання. Pomodoro – це техніка планування часу, розроблена ще наприкінці минулого століття, яка втілилась у більш сучасний вигляд. Вважається однією із ключових технік тайм-менеджменту.
Додаток втілив техніку у комфортну та зрозумілу для використання: основний секрет в тому щоб робити обране завдання рівно 25 хвилин, після чого лунає дзвінок на 5-хвилинну перерву, після чого кроки повторюються, а тривалість перерв збільшується.
Можливо секрет і справді у тих тривалих перервах :)
Headspace – це сучасна інтерактивна система навчання медитації, що покликана дати користувачеві трохи простору, тиші та спокою серед повсякденної метушні.
Five Minute Journal
Додаток, який сприяє ментальному очищенню. Практикується вранці (або ввечері). Основна суть полягає у щоденному 5-хвилинному позитивному мислені:
Я вдячний за…
Сьогоднішній день буде чудовим тому що…
Чудові речі, які трапились зі мною сьогодні..
Що я можу зробити щоб покращити цей день…
Додаток простий, проте, як показує практика, дозволяє поглянути на речі простіше та щиро радіти кожному дню.
Сподіваємось, хоча б один із них, стане одним із нагадувань, що життя таки крута річ. Особливо, якщо її правильно організувати. Тож keep calm і радійте життю разом із SEOOWL!

Читайте також: