LET'S CREATE YOUR COMPANY'S GROWTH STRATEGY TOGETHER!

Блог

22 April

Ранжування по повній програмі: Google знає, що Ви відчуваєте

Ранжування по повній програмі: Google знає, що Ви відчуваєте

Більшого вигадника ніж Гугл, мабуть, важко буде знайти. Ось і тепер, Google планує запровадити новий фактор ранжування. На просторах інтернету, з`явилась інформація, що пошукова система вирішила піти набагато далі ніж запровадження мобільних версій сайту, зовнішніх посилань, релевантного контенту.

 

 

Тепер Гугл буде слідкувати за своїми користувачами для того щоб виявити справжню реакцію на сайт. До уваги беруться вираз обличчя, температура тіла, сердечний ритм і навіть розширення зіниць. Окрім того, за допомогою камери звичайного смартфона чи ноутбука можна буде відслідкувати почервоніння користувача.

Представники Гугл подали заявку на запатентування алгоритму, який відповідатиме за розпізнавання емоцій користувачів в той час, коли вони користуються пошуком.

 

Відповідно до задуму Гугл, при кожному пошуковому запитові буде реєструватися результат біометричного аналізу, якому буде даватись оцінка вдоволеності результатами пошуку. Ці дані будуть накопичуватися для того щоб результати пошуку приносили менше розчарувань і більше позитивних емоцій. На перші позиції також потраплятимуть сторінки із найбільш важливими ключовими словами.

 

Веб-сторінки, які викликатимуть найбільше позитивної реакції будуть підніматися в позиціях, натомість сайти, що містять нецікаву, непотрібну інформацію втратять свій рейтинг.

Такий екстравагантний метод однозначно дозволить пошуковій системі визначити справжню реакцію користувачів на сайти, проте ще надто рано говорити про те, наскільки реальна можливість запуску цього алгоритму і чи починати чекати армії усміхнених ботів.

 

Проте із такими новинами стає зрозуміло: seo-майбутнє обіцяє бути досить веселим. Всього за рік Google значно змістили свої пріоритети:

 

Впровадження мобільного алгоритму;
Якісний контент став важливішим ніж будь-коли;
Пошукова система почала використовувати інформацію із проіндексованих додатків в якості фактора ранжування для залогінених користувачів, в яких встановлений цей додаток. В результаті таких оновлень, контент цих додатків стає більш помітним у видачі.
Тому, мабуть, впровадження алгоритму, що розпізнаватиме емоції майже нікого не здивує. Оцінивши результати пошуку, Гугл зможе коригувати видачу, відповідно до вподобань користувачів і тепер пошукова система буде знати не тільки, де ми знаходимось, маршрути пересування і вподобання, але і настрій. Тому, заходячи на свій сайт, про всяк випадок, усміхаймось, панове 

 

Слідкуйте за SEO-новинами та будьте в ТОПі разом із SEOOWL!

 

За матеріалами: Searchengines.ru

Читайте також: